Logo kohteelle Tjareborg
Omat suosikkihotellit

Iberostar Selection Marbella Coral Beach (x Occide

  • Kuntosali
  • Lastenallas
  • Spa
Katso saatavilla olevat huoneet
skip links

Hotelli

IBEROSTAR Marbella Coral Beach -hotelli on yksi Marbellan parhaista "all inclusive" hotelleista. Tämä Costa del Solilla sijaitseva hotelli on palmujen, sisäpihojen ja eksoottisten puutarhojen ympäröimä ja hotellissa on hieno Välimeren tyyli, arabialaisin ja andalusialaisin vaikuttein. Hotelli sijaitsee 150 m...
  • Kuntosali
  • Lastenallas
  • Spa
  • Lähellä rantaa/uintimahdollisuutta

Hotellitiedot

  • Uima-allas
    Kyllä
  • Lastenallas
    Kyllä
  • Ravintola
    Kyllä
  • Baari
    Kyllä
  • WiFi
    Kyllä
  • Hissi
    Kyllä
  • Paikallinen keskusta
    1,5 km
  • Lähin ranta/uintimahdollisuus
    150 m

Hotelli

IBEROSTAR Marbella Coral Beach -hotelli on yksi Marbellan parhaista "all inclusive" hotelleista. Tämä Costa del Solilla sijaitseva hotelli on palmujen
, sisäpihojen ja eksoottisten puutarhojen ympäröimä ja hotellissa on hieno Välimeren tyyli, arabialaisin ja andalusialaisin vaikuttein. Hotelli sijaitsee 150 m rannalta, 200 m Ralli-museolta
, 1,5 km Puerto Banuksesta, 3 km golfkentältä, 6 km Marbellan keskustasta ja 58 km Málaga-Costa del Solin lentokentältä.

Hotellissa on ravintola, baari, terassi, puutarha, solarium, uima-allas, kylpylähoitoja (lisämaksusta), langaton internet-yhteys, kokous/konferenssitilat, hissi ja 24 tunnin vastaanotto.

Huoneiden koko on 23 m², ja niissä on puhelin, TV, tallelokero (lisämaksusta), minibaari (lisämaksusta), ilmastointi, langaton internetyhteys, sohva, parveke/terassi, hiustenkuivaaja ja kylpyhuone.

Penthouse huoneissa, joiden pinta-ala on 32 m², on myös poreallas.

Sviitit ja Junior-sviitit ovat kooltaan 37 m², ja niissä on myös olohuone ja kylpytakki ja tossut.

Huomaa, että joidenkin palveluiden saatavuus riippuu sääolosuhteista/vuodenajasta.

"All Inclusive"-ohjelmaan sisältyy kaikki ateriat (aamiainen, lounas, päivällinen ja välipalat) ja ruokajuomat, kuten virvoitusjuomat, olut, viini, vesi ja alkoholijuomat, kaikki paikallisia merkkejä.
Juomia tarjoillaan aamusta myöhään iltaan (noin klo 22.00-24.00 asti).
Aukioloajat saattavat vaihdella eri hotelleissa.
Joissain hotelleissa myös vapaa-ajan ohjelma kuuluu hintaan.

Osoite: Ctra. de Cádiz, Km. 176, 29600 Marbella, Malaga, Spain

Ilmastointi
Hissi
Uima-allas
Lastenallas
Tallelokero
24h vastaanotto
Pysäköinti
Parkkipaikka (maksullinen)
Concierge-palvelut
Valuutanvaihto
Puutarha
Pesulapalvelut
Wi-Fi (lisämaksu)
TV
Silitysvälineet
Baari
Ravintola
Kuntosali/kuntosali
Sauna
Kylpyläpalvelut
Rannalle: 150 m
Keskustaan: 1,5 km
Lentokenttä: AGP 58 km, GIB 68 km

Hotellin virallinen luokitus on 4.

HINNAT JA VARAAMINEN